Rodinný dom - radová zástavba, 183 m², novostavba, pozemok je ohradený [ID: 103]

Novostavby 1 RD Kalinkovo, v radovej zástavbe(5-tich), 165.000 EUR, 4-izb.,183m2, poz. 297m2, vysoký štandard, môžete ihneď bývať! Dvojgaráž.
Ponúkame na predaj 2 susedné rodinné domy v radovej zástavbe 5-tich RD v obci Kalinkovo, 10 km od Bratislavy, smer Rovinka.
Rodinný dom je 4-izbový, nepodpivničený, nad časťou domu s dvoma nadzemnými podlažiami, so sedlovou strechou. Dom je umiestnený jednou stranou na hranici pozemku v tvare "L", s vytvorením záhradného átria, ktoré zabezpečuje súkromie, prepojeného s malou záhradkou za domom. Úžitková plocha domu je 183 m2. Pozemok má výmeru od 290 do 349 m2.
I.NP : dvojgaráž, vstupná chodba, hala, veľkorysý priestor na kuchyňu, prepojený s jedálňou s východom do záhrady, prepojenie na obývačku s kozubom a s východom do záhradného átria a záhrady, kúpeľňa so sprchovacím kútom s WC, príprava na práčku, kotol.
II.NP: hala, 3 spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a s WC.
/Pôdorysy pozri v prílohách./
Dom je murovaný, z pálenej tehly o hrúbke 44 mm, plastové 5 komorové kašírované okná. Strecha je pokrytá škridlou Bramac V kuchynskom priestore je príprava na drez a kuchynskú linku (dostatok zástrčiek a vypínačov :o).
Dom je napojený na všetky inžinierske siete so samostatnými meračmi: verejný vodovod, kanalizáciu, plyn, elektrinu (aj 380 V v garáži). Dom má televíznu anténu a telefónnu prípojku, v každej izbe je príprava pre telefón a internet. Vykurovanie je klasické - radiátormi Korad, na plynový kotol so zásobníkom na prípravu TÚV a kozubom s teplovzdušnou vložkou s vykurovaním schodišťa. V dome sú použité kvalitné materiály, plávajúce podlahy, keramická dlažba, schodisko je drevené z masívu – buk (farba mahagón,čerešňa), na poschodí je výlez do podkrovia – úložný priestor. Strop podkrovia je zateplený minerálnou vlnou. Interiérové dvere Sapelli, vstupné dvere sú plastové - bezpečnostné. Dvojgaráž je s výklopnou bránou na diaľkové ovládanie, bezprašná podlaha, umývadlo. Široké okapové chodníky okolo domu sú zo zámkovej dlažby, terasa za domom tiež so zámkovej dlažby, na terase : vývod pitnej vody, el. zástrčka a svietidlo.
Prístup je po vlastnej komunikácii zo zámkovej dlažby, pred domom je priestor na dve parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Dom bol kolaudovaný v decembri 2008. Terénne úpravy sú ukončené, všade je nasadený trávnik, pozemok je oplotený. V blízkosti domov je autobusová zastávka. Dom je ukončený vo všetkých detailoch, stačí si zakúpiť kuchynskú linku a môžete bývať.
Dom sa nachádza v peknej a tichej lokalite s pokojnou dedinskou atmosférou. Okraj obce lemuje hrádza Dunaja vhodná pre výlety na bicykli, motorkárska dráha a výcvikový areál pre surfistov. Susedná obec Hamuliakovo je tiež cieľom cykloturistov a v budúcnosti by tam mal byť vybudovaný osobný prístav s rekreačnou zónou.
Cena celkom s DPH: 165 000,-€

Zodpovedný predajca:

Ľubica Štefanková
Kontakt na predajcu:
0903 787 655
0905787655

Kontaktuj predajcu emailom:

 


Na predaj

165.000,-EUR

Lokalita: Kalinkovo/okres Senec

Obytná plocha: 153m2
Celková úžitková plocha: 183m2
Celková rozloha pozemku: 297m2

Dátum aktualizácie: Pred 3 rokmi
Voľný ihneď

Počet obytných miestností: 4
Celkový počet miestností: 7

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Počet WC: 2
Počet kúpeľní: 2

Terasa: 10m²

Bezpečnostné dvere
Bezpečnostný systém
Krb/Kachle

Konštrukcia objektu: Tehlová
Prevažná orientácia: Z
Podlaha: Plávajúca podlaha
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné vykurovanie

Energetický certifikát: A

Športové vyžitie:
   Termálne kúpalisko
   Jazero/Vodná nádrž
   Cykloturistika
   Rybačka

Občianska vybavenosť:
   Obchody
   Mestská doprava
   Škôlka
   Škola
   Detské ihrisko
   Lekár
   Lekáreň
   Pošta

Ostatné priestory:
   Záhrada

Prílohy:

Podobné inzeráty: