Rodinný dom - samostatný, 96.5 m², novostavba, rovina [ID: 130]

RECA predaj 4 izb. rodinného domu vo výstavbe, Cena bez DPH: 89 000,-€ + DPH + pozemok 23 000,-€. Bývajte čím skôr vo svojom vysnívanom dome !
Predáme pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (samostatnú polovicu dvojdomu) so samostatnou bytovou jednotkou (prípadne aj dvojdom). Podmienkou je výstavba domu predom určenou kvalifikovanou stavebnou firmou do 6 mesiacov odo dňa podpísania zmluvy.
Dom je typu bungalov, jednopodlažný, nepodpivničený s plochou strechou,domy majú samostatné susediace steny s 50mm dilatačnou špárou, ku každému domu prináleží možnosť parkovania 2 áut na pozemku a samostatné napojenie na inžinierske siete : verejný vodovod, plyn, elektrina, odkanalizovanie je do žumpy a odvedenie dažďových vôd je do vsakovacej šachty.
1 bytová jednotka = 1 dom z dvojdomu; cena za jeden dom je 89 000,- € + DPH 17 800,-€ + cena pozemku 23 000,-€; SPOLU: 129 800,-€
K jednému domu patrí pozemok o výmere 314,5 m2
Zastavaná plocha : 112,5 m2
Dom je z materiálov: kváder Ytong, zateplený 150 mm polystyrénom.
Cena domu je uvedená v stave holodom : elektrické podlahové kúrenie s regulátormi v každej miestnosti, zásobník TÚV, okná plastové 6-komorové nemecké Gaelany s izolačným trojsklom, vstupné dvere, interiérový hygienický náter, betónové podlahy, terasa za domom v stave betón, zadná deliaca stena na terase, komín a príprava na krb - sopúch v stene, biela fasádna omietka, vyrovnanie terénu; všetky vnútorné rozvody (el., vodovodné, kanalizačné) a k nim prípojky, žumpa 10m3, vodomerná šachta a vsakovacia šachta na dažďovú vodu.
Dom je výborne dispozične riešený ( 3 spálne, sam.WC a sam. kúpeľňa, tech. miestnosť, denný priestor: obývačka prepojená na jedáleň s kuchyňou s výstupom na terasu do záhrady) a je tu možnosť meniť vnútornú dispozíciu podľa predstáv klienta, podlahová plocha je cca 100 m2. Mesačné náklady na bývanie sú 80 €, čo spĺňa požiadavky nízko-energetického domu.
Slnečný pozemok sa nachádza v uličke s 9 stavebnými pozemkami, bezpečné a tiché okolie, skutočná oáza pokoja, prístup je po novej asfaltovej komunikácii.
Pozemok sa nachádza 3 km od mesta Senec ,kde sa nachádzajú potraviny LIDL, KAUFLAND, BILLA , škola, škôlka, AQUATHERMAL, Slnečné jazerá, banky, reštaurácie a ostatná kompletná vybavenosť s priamym prístupom na Slnečné jazerá. Výjazd na diaľnicu D1 cez Blatné.

Zodpovedný predajca:

Ľubica Štefanková
Kontakt na predajcu:
0903 787 655
0905787655

Kontaktuj predajcu emailom:

 


Na predaj

89.000,-EUR

Lokalita: Reca/okres Senec

Celková úžitková plocha: 96.5m2
Celková rozloha pozemku: 314.5m2

Dátum aktualizácie: Pred 5 mesiacmi
K dispozícii od

Počet obytných miestností: 4

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Počet WC: 1
Počet kúpeľní: 1

Terasa: 12m²

Bezpečnostné dvere

Konštrukcia objektu: Ytong
Prevažná orientácia: J
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné vykurovanie

Prílohy: