Rodinný dom - radová zástavba, 116 m², novostavba, rovina [ID: 23]

8 RD (4 dvojdomy) Malinovo,Novostavby, 4 izbové, holodom bez podlah od 148.000,€ cena na kľúč od 168600 € vratane poz. od 298 m2.
Ponúkame na predaj z 8 rodinných domov (4 dvojdomy) 4 domy (4 sú predané) v tichej obci Malinovo, 6 km od Bratislavy, smer Most pri Bratislave, Senec.
- do 3 mesiacov dokončenie na kľúč.
- možnosť výberu veľkosti a umiestnenia pozemku
Domy sú postavené v novej stavebnej lokalite, ohraničenej meandrom Malého Dunaja, v tichom, romantickom prostredí. Prístupová komunikácia s označením obytná zóna je betónová, obojsmerná.
Každý dom /z dvojdomu/ má pozemok od 298 do 410 m2. Domy sú 4-izbové, postavené ako dvojpodlažné (prízemie s obytným podkrovím), s vysoko účelným a jednoduchým dizajnom vhodným na vidiek. Domy sú nepodpivničené, so sedlovou strechou s vikierom, konštrukcia strechy podľa noriem (s parozábranou), krytina Bramac, blezkozvod, ukončené klampiarske konštrukcie: okapy, rýny. Domy sú napojené na všetky inžinerske siete, vrátane verejnej kanalizácie. Domy sú navrhované na vlastné vykurovanie. Klasické vykurovanie radiátormi, alebo podlahové kúrenie je na rozhodnutí kupujúceho (konštrukčná výška stavby a výška interiérového schodišťa počítajú aj s možnosťou podlahového vykurovania). Stav podláh pre holodomy je konšktrukčný betón. Pre potreby alternatívneho vykurovania je vybudovaný komín (Schiedel) s prípravou na kozub. Domy sú tehlové, zateplené 10 cm polystyrénom, so syntetickou omietkou, konečnú farbu fasády môže dotvoriť budúci majiteľ. V interiéri sú realizované všetky inštalácie, štukové omietky, strop je zateplený minerálnou vlnou, s podhľadmi zo sadrokartónu. Na balkónoch je namontované kované zábradlie. Dom je uzatvorený oknami – 6 komorové plastové okná, kvalitné posuvné presklené dvere z obývačky do záhradky a vstupnými bezpečnostnými dverami.

Dom má zastavanú plochu 67,50 m2, celková úžitková plocha je 116 m2 + povalový úložný priestor 50 m2.
I.NP:
Zádverie, vstupná hala, kúpeľňa (s priestorom na sprchovací kút, WC a umývadlom), kuchynský kút s prepojením na jedálenskú časť s obývačkou (príprava kozub) a výstupom na terasu do záhrady, komora pod schodami a schodisko.
II.NP :
Interiérové betónové schodište, vstupná chodbička, 3 izby, priestranná kúpeľňa (s priestorom na dvojumývadlo, toaletu, práčku a vaňu), balkón 6,25 m2 s výhľadom do záhrady a výstup do povalového priestoru.

Dom na kľúč, vrátane pozemku (s DPH): od 168 600 €
Jeden je dokončený, možnosť okamžite sa nasťahovať.
Pri ostatných domoch:
Dokončenie: plávajúce podlahy, obklady, dlažby, sanita, interiérové zárubne, dvere, konečná úprava schodišťa, kozub, ústredné vykurovanie s kotlom, výlez na povalu, dokončenie vonkajších úprav: oplotenie, terasa, okapové chodníky a parkovacie miesto pred domom zo zámkovej dlažby, drevený prístrešok pre auto a vysiatie trávnika.
Dokončenie stavby na kľúč je možné si objednať priamo u predávajúceho, ktorý má dodávateľské a kvalitné profesné kapacity (rozsah dokončovacích prác - podľa dohody).

Výmera poz. m2
1. dom ...... 342 m2
2. dom ...... 298 m2
3. dom....... 308 m2
4. dom....... 355 m2
5. dom....... 344 m2
6. dom ...... 324 m2
7. dom...... 333 m2
8. dom ...... 410 m2


Obec Malinovo je s výbornou dostupnosťou do Bratislavy, s častými autobusovými spojmi, cez dva smery, a to cez Most pri Bratislave a cez Ivánku pri Dunaji a Zálesie, je v podstate predmestím Bratislavy. Obec je známa strednou záhradníckou školou s historickým parkom. V areáli sú tenisové kurty. Obec má knižnicu, kultúrny dom, škôlku, školu, obchody, futbalové ihrisko, poľovnícke združenie, žije spoločenským životom, poriadajú sa pravidelne futbalové zápasy, súťaž vo varení gulášu- súťažia zástupcovia jednotlivých ulíc, MDD, a rôzne posedenia pri pečených rybách, diskotéky a ľudové zábavy. Kúpanie je možné na štrkoviskách – najbližšie v Moste pri Bratislave, Košariská, alebo Senec na Slnečných jazerách. Malý Dunaj je obľúbená splavná rieka so splavom až do termálneho kúpaliska v Topoľníkoch a za meandrom Malého Dunaja je jazdecká škola v Zálesí.
Obhliadky sú možné aj v sobotu a v nedeľu.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis a základný poplatok na podanie vkladu vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Pomôžeme Vám pri vybavovaní hypotéky, spolupracujeme so školenými poradcami, ktorí majú informácie o aktuálnych najvýhodnejších pôžičkách ktoré poskytujú rôzne banky.

Cena je vrátane provízie RKZodpovedný predajca:

Ľubica Štefanková
Kontakt na predajcu:
0903 787 655
0905787655

Kontaktuj predajcu emailom:

 


Na predaj

148.000,-EUR
vrátane DPH

Lokalita: Malinovo/okres Senec

Celková úžitková plocha: 116m2
Celková rozloha pozemku: 298m2

Dátum aktualizácie: Pred 4 rokmi
Voľný ihneď

Počet obytných miestností: 4
Celkový počet miestností: 7

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Počet WC: 2
Počet kúpeľní: 2

Balkón: 6,25m²
Terasa

Bezpečnostné dvere

Konštrukcia objektu: Tehlová
Prevažná orientácia: J
Okná: Plastové

Športové vyžitie:
   Jazero/Vodná nádrž
   Cykloturistika
   Rybačka

Občianska vybavenosť:
   Obchody
   Jasle
   Škôlka
   Škola
   Detské ihrisko
   Lekár
   Pošta

Ostatné priestory:
   Záhrada

Podobné inzeráty: