Profil spoločnosti

Spoločnosť HOME REAL ESTATE, s.r.o. v právnej forme s ručením obmedzeným vznikla v roku 2005 ako nástupca realitnej kancelárie Ing. Ľubica Štefanková - HOME REAL, ktorá poskytovala svoje služby od roku 2002. Od roku 1997 pracovala konateľka spoločnosti 5 rokov ako realitný maklér pre menšiu realitnú kanceláriu. Deväťročné skúsenosti z oblasti realitnej činnosti sú pretransformované do práce HOME REAL ESTATE s.r.o.

Naša spoločnosť sa viac ako svojou veľkosťou prezentuje osobným prístupom ku každému klientovi so zámerom poskytnúť mu komplexné služby a poradenstvo v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Uvedomujeme si, že pre mnohých ľudí je kúpa či predaj nehnuteľnosti krok, ktorý absolvujú raz v živote, preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne, snažíme sa byť v každom smere nápomocní a uzavrieť obchod k spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Diskrétnosť, flexibilita a spoľahlivosť je pre nás samozrejmosťou.

Okrem služieb spojených so sprostredkovaním predaja alebo prenájmu nehnuteľností sa naša spoločnosť zaoberá aj inžinierskou činnosťou- obstarávateľská činnosť v stavebníctve (vybavovanie územného, stavebného povolenia, kolaudačné konanie), prieskum trhu, vyhľadávanie vhodných nehnuteľností.

Vážime si dôveru, ktorú nám naši klienti preukazujú a najväčšou odmenou pre nás je spokojný klient, ktorý sa naše služby rozhodne využiť aj v budúcnosti.